środa, 21 października 2009

RELACJA Z KONCERTUWystęp Help Sound System jest już za nami.

Waldemar Malicki czarował publiczność na zmianę rozważaniami na temat kobiet i męskiej natury, oraz pięknymi, wygrywanymi na pianinie utworami. Ewa Bem, jak na damę przystało, wystąpiła z wachlarzem z czerwonym piór i zaśpiewała przy akompaniamencie Wojciecha Majewskiego utwór specjalnie dedykowany Kasi. Maciek Miecznikowski tak zachwycił publiczność swoją osobą i wspaniałym głosem operowym, że jeszcze długo po jego występie do organizatorów koncertu podchodziło wiele osób z pytaniem, kiedy będą mogli obejrzeć i usłyszeć Maćka po raz kolejny. Niestety jedna z sióstr Wrońskich rozchorowała nam się w dniu koncertu i zespół Ballady i Romanse nie mógł się pojawić, ku wielkiemu rozczarowaniu publiczności. Uwaga – wszyscy trzymają kciuki za powrót do zdrowia Basiu! W ramach tej części koncertu odbyła się aukcja podarowanych przez artystów rzeczy, którą brawurowo poprowadzili Danuta Holecka i Marcin Wolski. Laleczka Olgi Tokarczuk, licytowana jako pierwsza, osiągnęła rekordową kwotę tej aukcji – 1000 PLN!!! Prowadzący gimnastykowali się niesamowicie do ostatniej chwili, podbijając ceny jak tylko się da i zachęcając publiczność do udziału. Po aukcji wystąpił Jacek Lachowicz – solo z gitarą i zagrał kilka świetnych utworów, między innymi cover Lenny’ego Kravitza. Potem przyszła kolej na chłopaków z NOT, którzy przyjechali do nas specjalnie z Łodzi i zaprezentowali trochę ostrzejszych brzmień. Zespół Aphonia Live Band wprowadził nas już w nieco bardziej taneczny klimat – organizatorzy wyraźnie widzieli kilka nieśmiało pląsających osób. Na końcu wystąpił zespół Afro Kolektyw, którego wokalista zabawiał publiczność elokwentnymi dowcipami oraz prężył się, wywołując powszechną ekscytację u swych fanów i fanek. Czujne oko organizatorów dostrzegło wśród gości Paulę Pruską, która, mimo, iż dopiero, co wróciła z Bostonu, postanowiła przyjść ze swoimi przyjaciółmi na nasz koncert i wesprzeć Kasię! Paula – bardzo Ci dziękujemy i mocno trzymamy za Ciebie kciuki!!!
Tak mniej więcej wyglądał poniedziałkowy wieczór.


Pięknie dziękujemy:

  • Artystom, którzy wystąpili na naszym koncercie:   
Waldemarowi Malickiemu, 
Ewie Bem, 
Wojciechowi Majewskiemu, 
Maciejowi Miecznikowskiemu, 
Jackowi Lachowiczowi, 
zespołom: NOT, 
Aphonia Live Band 
i Afro Kolektyw
  • Prowadzącym aukcję:  
Danucie Holeckiej i 
Marcinowi Wolskiemu
  • Artystom, którzy podarowali rzeczy na aukcję
  • Samorządowi Studentów Uniwersytetu Warszawskiemu
  •  Pracownikom Hybryd

Wszystkim, którzy przyszli do Hybryd BARDZO SERDECZNIE DZIĘKUJEMY, a tym, którzy się nie pofatygowali mówimy: ŻAŁUJCIE!!!

Organizatorka koncertu bardzo dziękuje swojej rodzinie, przyjaciołom i znajomym, bez których olbrzymiej pomocy absolutnie NIC by nie wypaliło!!!


Podczas koncertu udało nam się zebrać 4,800 PLN z biletów i 7,950 PLN z aukcji, czyli razem 12,750 PLN !!!Niestety nasz fotograf nie zdołał uwiecznić wszystkich występów, ponieważ niespodziewanie została mu przydzielona rola aukcyjnego skarbnika. 

 
 


0 komentarze:

Prześlij komentarz