piątek, 18 grudnia 2009

Dziękujemy :)

Minęły już prawie dwa miesiące od operacji. Kasia nacierpiała się potwornie, niestety, nie ominęły jej też najróżniejsze pooperacyjne powikłania, ale najważniejsze, że jest już w domu, że powoli wraca do siebie, że czuje się już znacznie lepiej. Co prawda wszystkie komórki nowotworowe udało się wyciąć, ale lekarze, którzy opiekowali się Kasią w Hannoverze, zalecili chemioterapię, która ma uniemożliwić odrośnięcie guza. Dlatego teraz czeka Kasię półroczne leczenie Temodalem. Po wielkich bojach udało się znaleźć w Warszawie lekarza, który podjął się podawania Kasi tego leku i kontrolowania jej stanu zdrowia. Pierwszy miesiąc kuracji ma już za sobą i zniosła ją całkiem dobrze. A już w lutym jedzie do Hannoveru na pierwsze, pooperacyjne badania kontrolne.

Ta operacja dała Kasi i jej rodzinie NIE TYLKO ogromną NADZIEJĘ, ale też REALNĄ, OLBRZYMIĄ SZANSĘ na to, że KASIA WYZDROWIEJE!!!

Gdyby nie WASZA POMOC, ogromne zainteresowanie, niesamowite pokłady empatii i zwykła życzliwość, prawdopodobnie nie wyglądałoby to tak optymistycznie. Wiele osób, nie tylko znajomych Kasi, ale też całkowicie obcych jej ludzi, wysyła maile, dzwoni i pyta o Kasię. Dlatego chcielibyśmy Wam podziękować z całego serca  nie tylko za to, że wyciągnęliście do Kasi rękę, gdy tego potrzebowała i wspólnie uzbieraliście ogromną kwotę na jej operację, ale też za to, że swoim zainteresowaniem nadal dajecie jej psychiczne wsparcie, które jest teraz dla niej niezwykle ważne, daje jej mnóstwo energii do walki i wiary w to, że będzie dobrze!  

Naszych darczyńców było tak wiele, że nie jesteśmy w stanie wymienić wszystkich - pomagały nam zarówno dzieci ze szkół, znajomi i rodziny znajomych, obce osoby z całkowicie odległych rejonów Polski i zza granicy, jak również olbrzymie firmy. Wszystkim Wam jeszcze raz PIĘKNIE DZIĘKUJEMY! 

A z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia życzymy wielu cudownych chwil w otoczeniu najbliższych osób, wiele miłości i przede wszystkim dużo, dużo zdrowia!

0 komentarze:

Prześlij komentarz